برگزاري نشست سومين نمايشگاه ملي تخصصي صنايع شيلاتي بوشهر

نمایشگاه بین المللی استان بوشهر میزبان سومین رویداد مهم  صنایع شیلاتی کشور در دی ماه امسال خواهد بود.


به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر، حسین نامور مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی بوشهر در نشست با مجموعه استانداری ،سازمان صمت و اداره کل شیلات و اتحادیه تکثیر و پرورش و انجمن آبزیان بوشهر در راستای برگزاری سومین رویداد ملی  تخصصی شیلات و آبزیان و تجهیزات وابسته اظهار داشت: خوشبختانه با همدلی و هم افزایی دستگاه ها و مجموعه شیلاتی استان در سال گذشته موجب شد  که دومین رویداد تخصصی شیلات در بالا ترین سطح برگزار شده و از موفق ترین رویداد شیلاتی کشور به اذعان مشارکت کنندگان ، بازدیدکنندگان و مسولان ملی و استانی شناسایی گردید که تصدیق این ادعا استقبال مشارکت کنندگان جهت حضور مجدد در سومین رویداد آن می باشد.

نامور در ادامه ضمن تشکر از اتحادیه تکثیر و پرورش دهندگان نسبت  به  اجرای جشنواره میگو در سال گذشته ،افزود : در این دوره ضمن برگزاری جشنواره، برگزاری همایش و میز میگو با همکاری استانداری، سازمان صمت و شیلات استان بوشهر پیش بینی شده است .

مدیر عامل نمایشگاه بوشهر گفت :حضور هیات های تجاری و رایزنان خارجی از شاخص های موثر در توسعه اقتصاد و جذب مشارکت کنندگان می باشد و در این خصوص امیدواریم که در این رویداد  با اهتمام دستگاه های مرتبط که سال گذشته هم افزایی قابل قبولی داشتند ،شاهد حضور هیأت ها و رایزنان خارجی باشیم .

نامور عنوان داشت :براساس داده رصد شده از نظرسنجی های دوره های گذشته ،نقاط ضعف بصورت حداکثری رفع و نقاط قوت تقویت شده است و سومین رویداد در سطح کیفی و کمی مطلوبی برگزار خواهد گردید .

حسین نامور در پایان افزود :این رویداد طبق مصوبه کار گروه توسعه صادرات غیر نفتی استان بوشهر و قرار گیری در تقویم نمایشگاههای کشور در تاریخ ۱۶تا ۱۹دیماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر برگزار خواهد شد و از اهداف کلی این رویداد توسعه این صنعت و ایجاد بستر های ارتباطی فنی و تجاری و بهبود بخشیدن نقطه ضعف این حوزه می باشد.

در پایان این نشست از اقدامات مهندس نامور مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی بوشهر در راستای برگزاری اولین و دومین رویداد تخصصی شیلات و آبزیان در استان بوشهر ،توسط مدیر کل دفتر هماهنگی سرمایه گذاری و اقتصادی استانداری و مدیر کل  شیلات استان بوشهر تقدیر و تجلیل گردید.