شنبه 4 خرداد 1398

پایتخت انرژی ایران میزبان نمایشگاه بزرگ نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر به نقل از مدیر عامل این شرکت ، هشتمین نمایشگاه تخصصی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی با هدف معرفی و ارائه توانمندیهای بالقوه استان بوشهر در زمینه صنایع عظیم نفت و گاز از یکشنبه 21 لغایت  24 آذر ماه سال جاری به میزبانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه برگزار می گردد ، در این نمایشگاه بیش از 60 شرکت فعال در زمینه  صنایع بالا دستی و پایین دستی نفت و گاز ، قطعه سازان و تولید کنندگان تجهیزات صنعتی در فضایی به مساحت 4000 متر مربع ، آخرین دست آوردها و یافته های خود  را در زمینه بومی سازی تجهیزات و کالاهای ساخت داخل در معرض دید عموم قرار میدهند  .

مهرداد ابراهیمی افزود با توجه به اقدامات تاثیر گذار دولت تدبیر و امید و شتاب و پویایی قابل توجهی که در زمینه توسعه صنایع نفت و گاز به ویژه میادین مشترک در فضای پسا برجام و با رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی و گازی صورت گرفته ، این نمایشگاه یکی از مهمترین نمایشگاههای نفت و گاز در جنوب ایران اسلامی و در شمال منطقه استراتژیک خلیج فارس به شمار میرود.

برگزاری کارگاهها و نشست های علمی ، تخصصی و برگزاری تور خبری ، متشکل از خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری ها و بازدید از توانمندیها و سرمایه گذاری های صورت گرفته در منطقه ، کشور و استان از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه می باشد.

وی در پایان به این نکته اشاره نمود که این نمایشگاه 4 روزه هر روز از ساعت 9 صبح الی 16  در محل مجتمع دانشگاهی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه ، آماده بازدید علاقه مندان به این موضوع می باشد .نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.