سه شنبه 31 ارديبهشت 1398نمایشگاه بین المللی بوشهر پاویون جمهوری اسلامی ایران درهفتمین نمایشگاه جهان اسلام مالزی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر،این شرکت به همراه شرکت بین المللی متاکو نمایندگی غرفه جمهوری اسلامی ایران  در هفتمین نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام مالزی را به عهده دارد.

به نقل از این گزارش مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت عنوان کرد: نمایشگاه جهان اسلام مالزی بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس تجاری در جهان اسلام است که در تاریخ 27مهر الی 1 آبان ماه سال جاری با محورهای صنعت،تجارت و آموزش عالی جهان اسلام و گردشگری اسلامی در فضایی به مساحت 10000متر مربع و با حضور بیش از 1000غرفه مالزیایی و بین المللی در محل مرکز تجارت جهانی پوترا  پایتخت مالزی برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه، مالزی از اقتصادهای نو ظهور و پویا در جنوب شرق آسیاست،گفت: پیشرفت روز افزون این کشور در حوزه های صنعت و بازرگانی می تواند مدل خوبی با تکیه بر مولفه های بومی و منطقه ای برای سرمایه گذاران کشورمان باشد.

گفتنی است هفتمین دوره این رویداد با موضوع تحقق چشم  اندازها،متشکل از نشست تجاری و اقتصادی کشورهای آسیایی سازمان همکاری های اسلامی،کنفرانس آموزش عالی سازمان همکاری های اسلامی،کنفرانس جهانی گردشگری اسلامی، و کنفرانس جهانی گردشگری سلامت می باشد و با حضور در این کنفرانس ها به تبادل ایده ها و آموختن مفاهیم جدید بپردازند.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.