شنبه 4 خرداد 1398حمایت اتاق بازرگانی بوشهر از طرح توسعه نمایشگاه بین المللی

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، طی جلسه ای که در سالن اجلاس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی بندر بوشهر پیرامون افزایش سرمایه برگزار گردید، اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی حمایت خود را از طرح توسعه نمایشگاه بین المللی اعلام نمودند.

به نقل از این گزارش، در این جلسه که پیرامون افزایس سرمایه شرکت نمایشگاهها و با حضور مدیر عامل این مجموعه برگزار شد، این شرکت به ارائه طرح توجیهی خود پرداخت که با استقبال و حمایت اعضای اتاق مواجه گردید. اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی بندر بوشهر، با توجه به پیشرفت قابل توجهی که شرکت نمایشگاهها طی 4 سال اخیر داشته و با برگزاری پاویون های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مالزی و ترکیه، از فعالیت رو به پیشرفت این شرکت ابراز خرسندی نمودند و حمایت همه جانبه خود را از طرح توسعه نمایشگاه بین المللی و افزایش سهام اعلام نمودند.

شایان ذکر است اتاق بازرگانی بندر بوشهر که در سال 91تنها 10درصد سهام نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر را دارا بود با افزایش سهام صورت گرفته، با سهامی حدود 46درصد  به عنوان سهامدار عمده این شرکت به همکاری خود ادامه داد.

گفتنی است شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، طی 4 سال اخیر اقدام به توسعه زیرساخت های نمایشگاهی و افزایش فضای نمایشگاهی به 9هزار متر مربع و احداث مدرنترین مجموعه آبی جنوب کشور نمود که هم اکنون در حال بهره برداری می باشد.و همزمان با توسعه زیرساختی و سخت افزاری این مجموعه اقدام به گسترش روابط بین الملل خود نمود و به عنوان پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مالزی، ترکیه حضور یافت که این مهم در سال جاری ابعاد بزرگتری را نیز با حضور و اعزام هیئت تجاری به کشورهای عمان، ارمنستان، روسیه، مالزی، به خود خواهد دید.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.