شنبه 4 خرداد 1398اعزام هیئت تجاری بوشهر به نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ،هیئتی تجاری بازاریابی برای بازدید ازبیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو اعزام می گردد.

بر اساس این گزارش به نقل از ابراهیمی، بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی از تاریخ 22الی 25شهریور ماه در کشور روسیه در مرکز نمایشگاههای بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این رویداد با سابقه 24 سال برگزاری مستمر در کشور روسیه بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان و شرکت های تجاری فعال صنایع غذایی، مهمترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه صنایع غذایی در آسیا و اروپا ست و فرصتی مناسب برای داد و ستد کالا، توسعه کسب و کار و تقویت موقعیت خود در منطقه می باشد. لذا با توجه به اهمیت این نمایشگاه، این شرکت در نظر دارد که هیئتی متشکل از تجار و فعالان اقتصادی استان را برای بازدید از نمایشگاه و ملاقات با تجار روسی و استفاده از تجارب همتایان خود در تاریخ 23 الی 26 شهریور ماه به کشور روسیه اعزام نماید.

ابراهیمی اعلام کرد : کلیه متقاضیان حضور در این نمایشگاه می توانند تا 25 مرداد ماه برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی نمایند.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.