شنبه 4 خرداد 1398
نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر عضو اتحادیه جهانی نمایشگاهها (UFI) شد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، این شرکت به عنوان عضو اتحادیه جهانی نمایشگاهها UFI پذیرش شد.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت عنوان کرد: پس از پیگیری های مکرر و یکساله این مجموعه جهت دریافت عضویت در اتحادیه جهانی نمایشگاهها، این مهم در تیر ماه امسال و در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، محقق گردید.

ابراهیمی افزود: عضویت در مجامع بین المللی باعث ایجاد ارتباط با سایر کشورها شده ، و این امر به افزایش و ارتقای توان اقتصادی استان و حرکت به سمت صادرات محصولات و تولیدات داخلی منجر می شود. با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف ما از ابتدای راه، افزایش مبادلات تجاری در مجامع بین المللی بود، این مهم به ما  در دستیابی به هدف خود کمک شایان توجهی خواهد نمود.

ابراهیمی در ادامه گفت: رعایت استانداردهای جهانی نمایشگاهی مهمترین مولفه پذیرش در اتحادیه جهانی نمایشگاهها (UFI) می باشد که ما در جهت تحقق هر چه سریعتر این مهم، افزایش فضای نمایشگاهی،فضای عمومی، افزایش کیفیت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و خدمات نمایشگاهی را در 2 سال اخیر د ردستور کار خود قرار دادیم.

وی افزود: فضای نمایشگاهی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر110000متر مربع بوده که از این متراژ 8000متر مربع مربوط به سالن های نمایشگاهی می باشد که در افق 1400 این فضا به 15000متر مربع خواهد رسید و این مرکز به سالن بزرگ همایش نیز مجهز خواهد شد.

ابراهیمی در آخر اضافه کرد: استان بوشهر بعنوان هفتمین سایت نمایشگاهی در ایران به عضویت اتحادیه جهانی نمایشگاهها در آمد.

مدیرعامل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر از پیگیری ها و حمایت های استانداری بوشهر، سازمان صنعتت معدن و تجارت استان، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی بندر بوشهر، اعضای هیئت مدیره ،سهامداران و کارکنان این شرکت در دستیابی به این مهم تقدیر کرد.

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.