سه شنبه 31 ارديبهشت 13985 هیئت تجاری در سال جاری به نمایشگاههای خارجی اعزام خواهند شد

به گزارش روابط عمومی و  امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، تا پایان سال جاری پنج هیئت تجاری به نمایشگاههای خارجی اعزام خواهند شد.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت، اعلام کرد: یکی از اهداف مهم و اساسی تشکیل شرکت نمایشگاهها، گسترش مبادلات تجاری است تا از طریق آشنایی با بازارهای خارجی توان رقابتی استان را افزایش و به توسعه اقتصادی و  اجتماعی استان بیانجامد.

ابراهیمی افزود: در این زمینه تا کنون شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، به  عنوان پاویون جمهوری اسلامی ایران در کشورهای ترکیه ، مالزی و بحرین به معرفی توانمندیهای استان پرداخته ا ست؛ و  این شرکت در نظر دارد در سال جاری  همزمان با برگزاری نمایشگاههای مواد غذایی و نفت و گاز،5هیئت تجاری-تخصصی را به کشورهای ارمنستان، عمان،روسیه،چین و مالزی اعزام نماید.

وی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به بازخوردهای مناسبی که از حضور در نمایشگاههای خارجی به دست آورده ایم، صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان حوزه اقتصادی تمایل خود را در برگزاری و شرکت هرچه قوی تر  در نمایشگاههای خارجی ابراز نموده اند.

ابراهیمی افزود: اولین گروه به زودی به کشور ارمنستان اعزام خواهند شد.

قابل ذکر است تا پایان سال جاری، 5 هیئت تجاری متشکل از فعالان حوزه اقتصادی، مدیران شهری و تولیدکنندگان به کشورهای ارمنستان، عمان،روسیه،چین و مالزی اعزام خواهند شد.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.