شنبه 4 خرداد 1398ضبط سکانس هایی  از فیلم سینمایی" بازگشت" در مجموعه آبی تفریحی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر


به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین ا لمللی استان بوشهر، سکانس هایی از فیلم سینمایی "بازگشت" در مجموعه آبی تفریحی این شرکت ضبط گردید.

به نقل از این گزارش، فیلم سینمایی" بازگشت" به روایت زندگی یکی از جانبازان بازمانده از عملیات کربلای چهار دفاع مقدس می پردازد که گذشته خود را فراموش کرده و همسر، خانواده و همسایگان وی با تحمل برخی از رفتارهای خشونت آمیز وی که از روی ناآگاهی است، تلاش می‌کنند تا به او کمک کنند تا سلامت روانی خود را بازیابد.

تصویربرداری این فیلم سینمایی که به نویسندگی زینب عربی با حضور هنرمندان بوشهری از جمله شاهین بهرام نژاد و علی معروف خانی  و به کارگردانی کریم فائقیان ، از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز گردیده که سکانس هایی از این فیلم در مجموعه آبی تفریحی نمایشگاههای بین  المللی استان بوشهر تصویربرداری گردید.

قابل ذکر است در عملیات کربلای چهار، 5 گروهان که شامل 500 غواص بودند حضور داشتند. غواصان نمی توانستند از کپسول اکسیژن استفاده کنند از این رو به صورت شناور با ارتفاع بیست سانت در عمق آب فرو می رفتند و طناب هایی در دست داشتند تا مسیر را گم نکنند. که در همین زمان هواپیماهای عراقی بر روی آب منور ریخته , ستون های رزمندگان را دیده  و شناسایی کرده و با تمام تجهیزات خود آنها را به گلوله بسته و بسیاری از آنها به شهادت رساندند.

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.