شنبه 4 خرداد 1398۱۹ خرداد ماه روز جهانی صنعت نمایشگاهی

 

در اولین جشنواره و بزرگداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی برای رسیدن به این اهداف در کنار هم قرار می گیریم :

  • بالا بردن سطح دانش و آگاهی و ارتباط با مخاطبان و ذینفعان مختلف ( مانند دولت و مقامات دولتی ، مشارکت کنندگان و صاحبین شرکتهای خصوصی ، سازمانهای مردم نهاد و غیره … )
  • ارج نهادن به بزرگان این صنعت و الهام بخشی و ایجاد انگیزه در نسل های جدید برای ایجاد حرکات بهتر و هیجان بیشتر

کاتالوگ انگلیسی روز جهانی صنعت نمایشگاهی

بزرگان صنعت نمایشگاهی سراسر دنیا ، تعدادی زیادی از اعضای انجمن جهانی نمایشگاه ها و فعالان صنعت نمایشگاهی و همچنین تعدادی از دانشگاه های معتبر به منظور بسط و گسترش این صنعت و همچنین بالابردن سطح آگاهی مردم نسبت به صنعت نمایشگاهی از ابتدا تا ۱۹ خرداد که به همت انجمن جهانی نمایشگاه ها روز جهانی صنعت نمایشگاهی نامگذاری شده است ، حمایت کامل خود را از نامگذاری این روز و فعالیتهای مرتبط با تبلیغ این روز به عنوان روز جهانی صنعت نمایشگاهی اعلام کرده اند و همین حمایتها بوده است که سر منشاء بوجود آمدن این رخداد شده است .

محورهای فعالیت (روشهای مشارکت):

روز جهانی صنعت نمایشگاهی تنها یک رویداد نیست ، بلکه یک اعلان عمومی برای تمام علاقه مندان و فعالان صنعت نمایشگاهی برای ترویج صنعت نمایشگاهی و به اشتراک گذاشتن یک صدای واحد و منسجم است. این ترکیبی از تمام تلاش های ما با هم است. شما به عنوان یک فرد ، شرکت یا انجمن با یک فعالیت هرچند کوچک به عنوان بخشی از این صنعت می توانید یک تغییر بزرگ بوجود آورید.
هرکاری که در جهت ترویج این صنعت انجام دهید به تاثیر بیشتر روز جهانی صنعت نمایشگاهی ، برای شناسایی این صنعت به دیگران کمک خواهد کرد. در زیر چند پیشنهاد به عنوان همیاری شما عنوان می گردد.

  • قرار دادن لوگوی روز جهانی صنعت نمایشگاهی در ایمیل های خود.
  • تهیه فیلم از پشت صحنه رویدادهای نمایشگاهی (ارسال به یوفی)
  • پیدا کردن رویدادهایی که بتوان در آن به تبلیغ روز جهانی صنعت نمایشگاهی پرداخت.
  • قراردادن لوگوی این روز در سربرگ ها و سایر مکاتبات شرکت معظم خود.
  • اشتراک گذاری تجربیات کارکنان و مشتریان و خاطرات خود از این صنعت و لحظه های ماندگار تجربیات و خاطرات خود و دیگران .
  • برنامه ریزی برای به وجود آوردن یک تیم برای ارج نهادن به این روز.

الهام بگیرید و الهام بخش باشید :

ما را از فعالیتها فردی و گروهی خود آگاه کنید تا این حرکات را در کنار هم گسترش دهیم و بزرگ و بزرگتر کنیم و به یاد داشته باشید که تلاشهای فردی و جمعی اگر با برنامه در کنار هم قرار گیرند به یک برنامه جهانی تبدیل می شوند .

ما پشتیبان شما هستیم :

کلید طلایی پیشبرد این پروژه ( روز جهانی صنعت نمایشگاهی ) ، شناخت این صنعت و جایگاه جهانی و منطقه در بیان تعریف صنعت نمایشگاهی و آمار و ارقام جهانی و منظقه ای آن در رسانه های جمعی و اجتماعی است تا تمامی افراد آشنایی لازم را به دست آورند و بدین منظور صفحه مربوط به راه کارها و تجربیات و فعالیتهای اجتماعی در این آدرس ufi.org  به طور مداوم از عکس ها و اطلاعات شما در حال به روز شدن است .

مشارکت شما :

در سایت اصلی یعنی ufi.org ایمیلی به منظور ارسال عکسهای شما یعنیGED@ufi.org) در نظر گرفته شده است .

منبع:Exbiz.org

 نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.