سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان،نمایشگاه ضیافت بوشهر در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر،  نمایشگاه ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار می گردد.

به نقل از این گزارش،  با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نمایشگاه ضیافت جهت عرضه مایحتاج مردم و کالاهای اساسی مورد نیاز در این ماه مبارک از 6 خرداد ماه به مدت 9روز  در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار می گردد.

این نمایشگاه که با همکاری سازمان های جهاد کشاورزی ، صنعت معدن و تجارت استان بوشهر و اتاق اصناف به منظور تنظیم بازار محصولات کشاورزی در ماه مبارک رمضان برگزار میگردد به ارائه کالاهای اساسی  مورد نیاز مردم با تخفیف ویژه نمایشگاهی خواهد پرداخت.

به نقل از این گزارش در نمایشگاه ضیافت،سوغات و کادو  تمامي اقلام اساسي و مورد نياز خانوارها از جمله برنج، روغن، شکر، حبوبات، خرما، پنير و گوشت با تخفيف 5 تا 15 درصدي به مردم عرضه خواهد شد.

گفتنی است این نمایشگاه از 6خرداد ماه به مدت 9 روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار خواهد شد.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.