شنبه 4 خرداد 1398


اولین نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری"شهر آفتاب" افتتاح می گردد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین  المللی استان بوشهر، اولین نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری " شهر آفتاب" روز سه شنبه 7 اردیبهشت ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر افتتاح می گردد.

به نقل از این گزارش مهرداد ابراهیمی مدیرعامل این شرکت با ذکر این نکته که اولین دوره نمایشگاه تخصصصی شهر آفتاب  با همکاری استانداری و شهرداری بوشهر برگزار می گردد افزود: این نمایشگاه فرصتی بسیار مغتنم برای شهرداری ها و دهیاری های استان از یک سو برای تهیه لوازم و ادوات مورد نیاز خود و از سوی دیگر محلی برای نمایش و عرضه تلاش های صورت گرفته انها در زمینه مدیریت شهری و روستایی می باشد.

وی در ادامه گفت:اولین نمایشگاه تخصصی شهر آفتاب با هدف ارائه جلوه ای از مدیریت یکپارچه شهری و ایجاد ارتباط مستقیم فیمابین تولیدکنندگان با شهرداری ها و دهیاری ها و سازمان های ذیربط استان، در فضایی به متراژ 3000 متر مربع با حضور بیش از 45 شرکت معتبر و فعال،تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات مورد نیاز شهرداری ها و دهیاری ها، کارخانجات و تولیدکنندگان ماشین آلات و  ادوات در زمینه خدمات شهری برگزار خواهد شد.

ابراهیمی افزود: در حاشیه این نمایشگاه همایشی تحت عنوان تاثیر پارکینگ در ترافیک و گردشگری ویژه مدیران سازمان ها، شهرداران و مدیران شهرداری ها در محل سالن کوثر ا ستانداری بوشهر برگزار خواهد گردید.

گفتنی است اولین نمایشگاه تخصصی شهر آفتاب از 7 لغایت 10 اردیبهشت ماه از ساعت 17 الی 22 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر دایر می باشد.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.