سه شنبه 31 ارديبهشت 1398همزمان با نمایشگاه اختصاصی ایران در مسکو:

اعزام هیئت تجاری- بازاریابی به روسیه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، هیئتی تجاری- بازاریابی همزمان با برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در مسکو به روسیه اعزام می گردد.

مهرداد ابراهیمی، مدیرعامل این شرکت ، اعلام داشت: این شرکت در نظر دارد همزمان با برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه  در اردیبهشت ماه سال جاری، هیاتی متشکل از صاحبان صنایع و مشاغل، تجار و بازرگانان بوشهری را به منظور بررسی بازار روسیه به این کشور اعزام نماید.

ابراهیمی افزود: با توجه به اینکه روسیه هشتمین اقتصاد بزرگ جهان می باشد و با توجه به میزان بالای واردات مواد غذایی به این کشور، ما میتوانیم به نحو مطلوبی از این فرصت استفاده نماییم.

وی اضافه کرد در ژانویه سال 2016 روسیه به حذف تعرفه واردات محصولات کشاورزی و دامی از ایران اقدام نمود که بدین صورت، زمینه مناسبی برای افزایش صادرات محصولات کشاورزی به این کشور وجود خواهد داشت و ما باید این فرصت را برای معرفی محصولات کشاورزی استان استفاده نماییم.

گفتنی است نمایشگاه فوق الذکر در تاریخ 22 الی 24 اردیبهشت ماه در مرکز نمایشگاهی اکسپو روسیه(مسکو) برگزار می گردد.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.