شنبه 4 خرداد 1398


معاون استاندار بوشهر بر حمایت از برگزاری باشکوه نمایشگاه شهر آفتاب تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ، مهندس باستی معاونت محترم امور عمرانی استانداری بوشهر در گفتگو با مدیر ستاد برگزاری نمایشگاه شهر آفتاب ضمن ارائه رهنمود های لازم برای برگزاری این نمایشگاه، بر حمایت همه جانبه ی مجموعه  استانداری بوشهر از این نمایشگاه تاکید کرد.

مهندس باستی در این دیدار گفت: مطلوب ما این است که این نمایشگاه در سطحی بالاتر از آنچه در دیگر استان های کشور برگزار شده است برگزار گردد.

وی ادامه داد: استان بوشهر دارای نقاط قوت بسیاری است که باید بیشتر به آنها پرداخته شود و شهرداری ها و دیگر سازمانهای این استان نیز خدمات شایانی را به مردم ارائه می کنند که باید نسبت به اطلاع رسانی این خدمات به مردم، تلاش بیشتری صورت گیرد.
خاطر نشان می کند اولین دوره "نمایشگاه تخصصی شهر آفتاب" جلوه ای از مدیریت یکپارچه شهری از تاریخ هفتم تا دهم اردیبهشت ماه 1395 با حضور شهرداری های استان بوشهر و شرکت ها و کارخانجات تامین کننده نیازهای شهرداری ها و دهیاری های این استان در محل دائمی نمایشگاه های بوشهر برگزار خواهد شد
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.