سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

مجموعه آبی تفریحی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر افتتاح گردید


به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، مجموعه آبی تفریحی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر روز شنبه با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، رییس اتاق بازرگانی ایران افتتاح گردید.

 به نقل از این گزارش مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر گفت: در راه‌اندازی مجموعه آبی تفریحی نمایشگاه بین‌المللی بوشهر که دارای بخش‌های مختلف کودک و بزرگسال است ۴۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

مهرداد ابراهیمی بعدازظهر امروز در مراسم افتتاح مجموعه آبی تفریحی نمایشگاه بین المللی بوشهر با بیان اینکه این شرکت در حوزه‌های مختلف در معرفی توانمندی اقتصادی، مهارتی، فناوری و سرمایه‌گذاری نقش مهمی دارد اظهار داشت: نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر با برنامه‌ریزی تلاش می‌کند فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان بوشهر در حوزه‌های مختلف به جامعه هدف معرفی کند.

وی با اشاره به مشترکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر در امر سرمایه‌گذاری برای فراهم کردن زیرساخت‌های این بخش گفت: اکنون مجموعه آبی تفریحی نمایشگاه بین‌المللی بوشهر که دارای بخش‌های مختلف کودک و بزرگسال راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر بابیان اینکه 40 میلیارد ریال در راه‌اندازی مجموعه آبی تفریحی بوشهر سرمایه‌گذاری شده است تصریح کرد: این مجموعه به ظرفیت 120 نفر  دارای امکانات ویژه کودکان و بزرگسالان شامل اتاق ماساژ، سونوخشک و بخار، تولید مه، جکوزی و دیگر امکانات تفریحی و رفاهی است.

ابراهیمی از آغاز ساخت نخستین هتل پنج ستاره با مشارکت نمایشگاه بین‌المللی بوشهر خبرداد و گفت: این هتل که در زمینی به مساحت 2 هکتار ساخته می‌شود در فاز نخست 103 اتاق با زیربنای 11 هزار متر مربع ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه در فاز نخست 70 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود بیان کرد: درساخت نخستین هتل پنج ستاره استان بوشهر گروهی از تجار و سرمایه‌گذاران استان بوشهر مشارکت دارند.

رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز در آیین افتتاح مجموعه آبی تفریحی بوشهر با اشاره به اینکه این استان از ظرفیت بالایی در حوزه اقتصاد و تجارت برخور دار است اظهار داشت: استان بوشهر از استان‌های مستعد در حوزه  تجارت و بازرگانی است که در برنامه دوران پسا تحریم ارتباط و مرآوده استان بوشهر در راستای توسعه تجارت و بازرگانی با کشورهای همسایه افزایش می‌یابد.

محسن جلال‌پور باتاکید بر زمینه سازی برای حضور بخش خصوصی در حوزه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری گفت: در دوران پسا تحریم اساسی‌ترین برنامه تقویت بخش خصوصی و انتقال اقتصاد از دولت به بخش خصوصی است.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.