سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


مدرنترین استخر جنوب کشور همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح میگردد

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، مدرنترین استخر جنوب کشور، 17 بهمن ماه همزمان با دهه مبارک فجر ، افتتاح خواهد شد.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت اذعان داشت: مایه مباهات است که پروژه بزرگ مدرنترین استخر جنوب کشور را بعنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم همزمان با دهه مبارک فجر و در آستانه جشن بزرگ پیروزی انقلاب ، افتتاح نماییم.

وی افزود: 17 بهمن ماه ،  با دعوت از مقامات کشوری و استانی و با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، در مراسمی با شکوه این پروژه عظیم افتتاح خواهد شد و از زحمات و حمایت کلیه کسانی که در پیشبرد این پروژه سهیم بودند قدردانی بعمل خواهد آمد. وی در ادامه از کلنگ زنی اولین هتل 5ستاره بوشهر نیز خبر داد.

گفتنی است مجموعه آبی و تفریحی شرکت نمایشگاههای بین المللی  در فضایی به متراژ 1700 متر مربع در ضلع جنوبی محل نمایشگاههای بین المللی استان احداث شده و دارای 2 حوضچه ویژه بزرگسالان و کودکان، سونای خشک و بخار، تونل مه و اتاق ماساژ می باشد.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.