شنبه 4 خرداد 1398


ششمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، الکترونیک و فن آوریهای نوین برگزار میگردد

 

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، مدیرعامل این شرکت اعلام داشت: ششمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، الکترونیک و فن آوریهای نوین در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار می گردد.

به نقل از این گزارش مهرداد ابراهیمی اذعان داشت: ششمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، الکترونیک و فن آوریهای نوین با رویکرد تجارت الکترونیک از روز سه شنبه 6بهمن ماه سال جاری به مدت 4 روز برگزار می گردد.

ابراهیمی افزود: در این نمایشگاه 60شرکت فعال از سراسر کشور در زمینه های کامپیوتر، تکنولوژی، نرم افزار و تعدادی از سازمانها و ادارات دولتی در فضایی به متراژ 3400 متر، با هدف ارائه آخرین تکنولوژِ های روز ، حضور می یابند.

لازم بذکر است در حاشیه این نمایشگاه سمینار و کارگاه آموزشی با موضوع تجارت الکترونیک بر پا خواهد گردید که علاقمندان میتوانند با حضور در این نمایشگاه از آن بهره مند گردند؛ ضمنا رونمایی از 2 اختراع جدید یکی از مخترعین موفق استانی نیز از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه می باشد.

آیین افتتاحیه نمایشگاه با حضور مقامات و مسئولان استانی روز سه شنبه راس ساعت 16 برگزار می گردد.گفتنی است این نمایشگاه از روز سه شنبه 6 بهمن ماه تا جمعه 9 بهمن ماه از ساعت 16لغایت 22 برپاخواهد بود.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.