شنبه 4 خرداد 1398


اولین نمایشگاه تخصصی شهر آفتاب در بوشهر برگزار می گردد


به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین ا لمللی استان بوشهر، اولین نمایشگاه تخصصی شهر آفتاب با هدف ارائه ی جلوه ای از مدیریت یکپارچه شهری و به عنوان بزرگترین نمایشگاه تخصصی مدیریت شهری بنادر کشور در بندر بوشهر برگزار می گردد.

این گزارش حاکیست، مهرداد ابراهیمی مدیرعامل این شرکت با ذکر این نکته که یکی از اهداف این نمایشگاه هم افزایی توانمندی های شهرداری ها و دهیاری ها می باشد و از سویی بسترسازی توسعه ی خدمات شهری نیز از محور های این نمایشگاه است ،افزود:  ستاد برگزاری مصمم است با برگزاری این عنوان نمایشگاهی که با حضور شهرداریها و سازمانهای تابعه آنها ، سازمانهای همیاری شهرداریها و شرکت های تابعه ، ادارات و سازمانها ، تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات مورد نیاز شهرداریها و دهیاری ها ، کارخانجات و تولید کنندگان ماشین آلات و ادوات در زمینه های خـدمات شهـری ، مبلمـان شهری ، فضای سبــز شهری ، عمـران و شهـرسازی ، حمل و نقل و ترافیک شهری ، امور فرهنگی و تبلیغاتی ، گردشگری شهری و توسعه ی سرمایه گذاری  برگزار خواهد شد از یک سو زمینه ساز معرفی تامین کنندگان کالا و خدمات مورد نیاز شهرداری ها و دهیاری ها باشد و از سوی دیگر تلاشهای صورت گرفته توسط شهرداری ها و دیگر سازمان ها و ادارات را در جهت ساخت و مدیریت شهری مطلوب برای زندگی بهتر را به نمایش در آورد.

وی در ادامه اذعان داشت: حمایت استانداری بوشهر ، سازمان همیاری شهرداری ها ، بهمراه مشارکت شهرداری های استان بوشهر و دیگر سازمان ها و ادارات فعال در مدیریت شهری موجب بوجود آمدن فرصتی استثنایی برای شرکت ها و کارخانجات خصوصی ارائه دهنده ی خدمات و تامین کننده ی کالا ، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز خدمات شهری و ملزومات این سازمانها گردیده است.

گفتنی است این نمایشگاه در تاریخ 7الی 10 اردیبهشت ماه سال 1395 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار خواهد گردید.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.