شنبه 4 خرداد 1398


هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی استان بوشهر به کار خود پایان داد.

به گزارش شرکت نمایشگاههای  بین المللی استان بوشهر، هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی استان بوشهر( عسلویه) به کار خود پایان داد.

به نقل از این گزارش  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در آئین اختتامیه هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی استان بوشهر اظهار داشت: این نمایشگاه نقش بسیار مهمی در راستای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های تولیدکننده و تامین‌کننده قطعات دارد و امسال  شاهد حضور گسترده و مطلوب شرکت‌ها در این نمایشگاه بودیم.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور ۶۵ شرکت فعال در صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز، قطعه سازان و تولید کنندگان تجهیزات صنعتی توسط شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان بوشهر در فضایی به مساحت چهار‌هزار متر مربع در عسلویه برگزار شد.

در پایان هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی استان بوشهر از روابط عمومی‌ها و شرکت‌های فعال در نمایشگاه با اهدای لوح و تندیس، تجلیل شد

.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.