شنبه 4 خرداد 1398


استقبال بی سابقه مردم از دهمین نمایشگاه کتاب

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، با تمهیدات انجام شده توسط شرکت نمایشگاههای بین المللی، دهمین نمایشگاه کتاب با استقبالی بی نظیر در چند سال اخیر مواجه گردید.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت، با بیان اینکه با اقدامات انجام شده شامل تکمیل ظرفیت سالن نمایشگاهها، توسعه فضای سبز، احداث غرفه های سنتی در محوطه نمایشگاه و افزایش ظرفیت پارکینگ، شاهد رشد کم سابقه بازدیدکنندگان از نمایشگاه استانی کتاب بودیم گفت: حضور شرکت کنندگانی از 31 استان کشور در قالب جشنواره تحفه ایرانی،شاهکارهای طبیعت نیز بر رونق این نمایشگاه افزود.

وی با بیان اینکه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان با تکیه بر اصل مشتری مداری سعی بر افزایش سطح رضایتمندی مخاطبان دارد گفت: توجه بیشتر به جذابیت های بصری و روش های نوین اطلاع رسانی در حوزه تبلیغات و تسهیل آمد و شد شهروندان به نمایشگاه بین المللی از دیگر اقداماتی است که در این راستا صورت پذیرفته است.

گفتنی است دهمین نمایشگاه استانی کتاب تا یکشنه 29آذر ماه ادامه دارد.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.