سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


گشایش دهمین نمایشگاه کتاب در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی


به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر دهمین نمایشگاه کتاب با همکاری شرکت نمایشگاههای بین المللی استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان گشایش یافت.

به نقل از این گزارش مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه کتاب که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آقای حقیقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و آقای زرین فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و جمع دیگری از مدیران، فرماندهان نظامی و انتظامیريالنویسندگان و پژوهشگران برگزار گردید، حضرت آیت اله صفایی با ذکر این موضوع که نمایشگاهها چشم و چراغ استان است اظهار کرد: کتاب همواره وسیله ابلاغ پیامهای پروردگار متعال به بشر بوده است.

حمیده ماحوزی مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلام نیز عنوان کرد: نمایشگاه کتاب با حضور 350 ناشر و با بیش از 35000عنوان کتاب برای دهمین سال در استان برگزار میگردد که کلیه کتب با تخفیف 40 درصدی و با ارایه بن به مخاطبان عرضه میگردد.

لازم بذکر است دهمین نمایشگاه کتاب تا تاریخ 29 آذر ماه همه روزه از ساعت 1 الی 21 پذیرای علاقمندان به کتاب می باشد.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.