سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


نمایشگاه بین المللی استان میزبان یار مهربان


به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان، مهرداد ابراهیمی مدیرعامل این شرکت از برگزاری نمایشگاه کتاب در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان خبر داد.


ابراهیمی افزود: با توجه به اهمیت و نقش کتاب و کتابخوانی در رشد و تعالی جامعه و با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی همه ساله با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نمایشگاه بزرگ کتاب در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بر پا می شود تا با آشنایی مردم با جدیدترین نشریات و کتب در زمینه های مختلف، گامی موثر در جهت نیل به اهداف فوق برداشته شود، ضمنا در کنار این مهم، عرضه کتابهای آموزشی و کمک آموزشی و برگزاری برنامه های فرهنگی از برنامه های شاخص این نمایشگاه خواهد بود. با توجه به استقبال گسترده مردم در سالهای قبل از نمایشگاه کتاب امید است امسال نیز نمایشگاه بزرگ کتاب با استقبال مردمی مواجه گردد.

ابراهیمی در ادامه اشاره کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور برترین ناشران از سراسر کشور از تاریخ 23 لغایت 29آذرماه بمدت7 روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار می گردد.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.