سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

تقدیر استاندار بوشهر از مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی استان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، در پی تلاشهای مدیرعامل این شرکت در زمینه سازی برای ایجاد مراودات تجاری تجار و سرمایه گذاران بوشهری با همتایان خود در دیگر کشورها و مشارکت در نمایشگاههای بین المللی در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران، مهندس سالاری استاندار بوشهر با اهدای لوح تقدیر از زحمات وی تقدیر نمود.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است:اینک که با اقدامات در خور توجه و شایسته در زمینه اعزام و پذیرش هیئت های تجاری از کشورهای مختلف و برگزاری نمایشگاه در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران در شهرهای استانبول،ازمیر و کوآلالامپور گامی بلند در راستای تعمیق و تقویت اقدامات دو جانبه کشورمان با سایر کشورها برداشته اید، از آن شرکت محترم تقدیر و تشکر به عمل می آید.

گفتنی است شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر تا کنون با اعزام چند هیئت تجاری به کشورهای ترکیه و مالزی و همچنین شرکت در نمایشگاههای گردشگری ازمیر، موادغذایی و میهمان نوازی استانبول و ششمین نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام مالزی به عنوان پاویون جمهوری اسلامی ایران فعالیت بین المللی خود را آغاز نموده است.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.