سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


ترافیک حضور مسئولان در شب پایانی نخستین نمایشگاه توانمندیهای دریایی

 

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندیهای دریایی،بندری و صنایع وابسته با حضور مسئولان استانی برگزار گردید.


به نقل از این گزارش مراسم اختتامیه با حضور جمیری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، دکتر حقیقی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر، مهندس حسینی محمدی مدیر کل سازمان صنعت معدن و تجارت استان، مهندس راستاد مدیر کل بنادر و دریانوردی استان، میگلی نژاد شهردار شهر بوشهر و  برزگرزاده رییس شورای اسلامی شهر بوشهر و مدیرکل گمرکات استان بوشهر، مدیرکل منابع اسنانی استانداری بوشهر با بازدید از غرفه ها و اهدای لوح سپاس به آنها برگزار گردید.

مسئولان یاد شده در این بازدیدها ضمن مذاکره با غرفه داران و تولیدکنندگان حاضر در نمایشگاه،خواستار توسعه فعالیت شرکت ها به ویژه موسسات دانش بنیان در حوزه صنایع دریایی و بندری استان شدند.گفتنی است: نخستین نمایشگاه توانمندیهای دریایی،بندری و صنایع وابسته از چهارشنبه 13 آبان ماه با هدف ارائه توانمندی ها و آخرین دستاوردهای صنایع درایی و دریانوردی ایران بالاخص استان بوشهر و شناسایی و معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در حوزه گمرک و دریانوردی و با توجه به اهمیت و جایگاه صنایع دریایی در اقتصاد کشور و جذب بیشتر بازارهای بزرگ صنایع، به مدت 3 روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان  دایر بود.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.