شنبه 4 خرداد 1398

نمایشگاه بین المللی بوشهر پاویون جمهوری اسلامی ایران در ششمین نمایشگاه جهان اسلام مالزی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، بوشهر نمایندگی غرفه جمهوری اسلامی ایران  در ششمین نمایشگاه تجارت و سسرمایه گذاری جهان اسلام مالزی را به عهده دارد.

به نقل از این گزارش مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت عنوان کرد: نمایشگاه جهان اسلام مالزی بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس تجاری در جهان اسلام است که در تاریخ 5 تا 8 آبان ماه سال جاری با محورهای صنعت،تجارت و آموزش عالی جهان اسلام و گردشگری اسلامی در فضایی به مساحت 10000متر مربع و با حضور بیش از 30 کشور از سراسر دنیا در پایتخت مالزی برگزار می گردد.

مهرداد ابراهیمی با بیان اینکه 20 شرکت فعال در حوزه تجارت و بازرگانی،شیلات و آبزیان، کشاورزی و نخیلات و سایر صنایع تبدیلی و تکمیلی از سراسر کشور با محوریت شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر در این رویداد بزرگ نمایشگاهی حضور می یابند گفت: آشنایی تجار و بازرگانان استان با شیوه های نوین بازاریابی و فروش و فراهم آوردن زمینه ای برای سرمایه گذاری های دوجانبه در ایران و مالزی از اهداف حضور در این نمایشگاست.

وی با بیان اینکه، مالزی از اقتصادهای نو ظهور و پویا در جنوب شرق آسیاست،گفت: پیشرفت روز افزون این کشور در حوزه های صنعت و بازرگانی می تواند مدل خوبی با تکیه بر مولفه های بومی و منطقه ای برای سرمایه گذاران کشورمان باشد.

وی افزود: هیئتی اقتصادی، سیاسی متشکل از نزدیک به 20 فعال اقتصادی و صنعتی با راهبری شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر در جریان این سفر از توانمندیهای رو به رشد کشور مالزی بازدید خواهند کرد.

وی گفت: در جریان مذاکراتی که پیش از این صورت گرفت استفاده از تجربیات متقابل دو کشور در حوزه های نفت و گاز، انرژی و گردشگری از زمینه های مشترک همکاری های دو جانبه فعالان اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با همتایان مالزیایی خود خواهد بود.

گفتنی است در این رویداد بزرگ 4 روزه که در مرکز مالزی برگزار می گردد 2کنفرانس بزرگ تجارت و اقتصاد آسیا و آموزش عالی جهان اسلام برگزار می شود که در این کنفرانس 2 روزه ، نایب رییس انجمن ملی خرمای ایران به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.