شنبه 4 خرداد 1398


آغاز نمایشگاه فروش پاییزه

 

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی بوشهر نمایشگاه سالانه فروش پاییزه از امروز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آغاز به کار کرد.

بنا بر این گزارش، مقارن با شروع سال تحصیلی جدید، نمایشگاه سالانه پاییزه به منظور رفاه حال شهروندان با عرضه لوازم ضروری و مورد نیاز از قبیل لوازم التحریر، پوشاک، کیف و کفش و مواد غذایی از امروز به مدت 10 روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی آغاز به کار کرد.

به گفته آقای ابراهیمی مدیر عامل این شرکت، این نمایشگاه با هدف ایجاد تعادل در بازار عرضه کالاهای مصرفی مورد نیاز در آستانه سال تحصیلی جدید و دسترسی آسان و یکجای شهروندان به همه کالاهای مورد نیاز برگزار شده که فروشندگان در این نمایشگاه با هدف تنظیم بازار کالاهای خود را با قیمت های نازل تر عرضه می کنند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف بوشهر برپا شده است گفت: عرضه لوازم التحریر ایرانی با نمادهای ایرانی- اسلامی و غرفه هایی به منظور ترویج فرهنگ عفاف  و حجاب از دیگر بخش های این نمایشگاه است.

گفتنی است این نمایشگاه تا پایان روز 30 شهریور ماه از ساعت 17 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان عزیز می باشد.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.