سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


محل دایمی نمایشگاههای بین المللی بوشهر از سایت های برتر کشوری است


به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، دکتر ریاحی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت که در راس هیئتی متشکل از آقایان گوران قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، آقای عبدالهی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و حسینی رییس سازمان صنعت ، معدن،  تجارت استان بوشهر از پروژه های در دست احداث در شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر را مورد بازدید قرار می داد کفت: اجرای همزمان چند پروژه نمایشگاهی و رفاهی- ورزشی در این شرکت، این سایت را در زمره سایت های برتر کشوری قرار داده است.

وی با اشاره به قابلیت ها و توانمندی های استان بوشهر در حوزه های انرژی، تجارت و هم جواری با دریا گفت: نمایشگاه بوشهر می تواند به ویترینی برای عرضه این توانمندی ها مبدل شود.

در این بازدید آقای ابراهیمی، مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، گزارشی از روند تکمیل زیر ساختهای نمایشگاهی و هم چنین استخر مدرن نمایشگاه که به زودی به بهره برداری می رسد ارائه کرد.

گفتنی است استخر نمایشگاه بین المللی بوشهر، که عملیات اجرایی احداث آن در 20 شهریور 1393 آغاز شد در کمتر از یک سال آماده بهربرداری و استفاده شهروندان شده است.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.