سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

بازدید مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری بوشهر از نمایشگاه بوشهر


به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، همزمان با هفته دولت، مدیر کل امور اقتصادی و بین الملل استانداری بوشهر، روند تکمیل زیر ساختهای نمایشگاهی، رفاهی و ورزشی را در شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر مورد بازدید قرار داد.

آقای دکتر درویشی در این بازدید با اشاره به عزم دولت یازدهم برای رونق اقتصاد و افزایش فعالیتهای عمرانی استان ها، اظهار امیدواری کرد: توسعه فضای نمایشگاهی در بوشهر زمینه ساز معرفی هر چه بیشتر صنایع و تولیدات بومی و ارتقای جایگاه استان در مقوله تجارت بین الملل گردد.

وی همچنین در بازدید از استخر نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر که در آستانه بهر بردارری قرار دارد، با قدردانی از اقدام شرکت نمایشگاههای بین المللی استان در احداث این استخر گفت: بهره برداری از این پروژه، سرانه ورزشی بوشهر را به نحو قابل توجهی افزایش خواهد داد.

آقای ابراهیمی، مدیر عامل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر نیز در این بازدید، توسعه فعالیتهای شرکت در حوزه برپایی نمایشگاه در کشورهای خارجی و اعزام هیئت های تجاری را از سیاست های جاری شرکت نمایشگاههای بین المللی استان عنوان کرد و از افزایش عناوین تخصصی در تقویم نمایشگاههای بین المللی استان خبر داد.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.