سه شنبه 25 تير 1398


نمایشگاه و جشنواره کشوری خرمای بوشهر سه شنبه آغاز به کار مینماید

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، اولین نمایشگاه و جشنواره خرما سه شنبه 22 آبان ماه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آغاز به کار مینماید.

به نقل از این گزارش،در اولین دوره برگزاری رویداد تخصصی خرما و صنایع وابسته با حضور 6استان خرماخیز کشور ، فعالان عرصه کشاورزی و خرما در فضایی به مساحت 3هزار متر مربع گرد هم می آیند.

در این گردهمایی ،بیش از 60 فعال عرصه خرما از سراسر کشور انواع تولیدات خود و همچنین انواع ابزار آلات نوین باغبانی و آبیاری را در معرض دید عموم قرار میدهند.

این نمایشگاه روز سه شنبه با حضور مقامات ارشد استانی و کشوری افتتاح میشود که در حاشیه آن برنامه ها و کارگاههای آموزشی نظیر کارآفرینی و اشتغال خرما،سیستم های نوین باغبانی، سیستم های نوین آبیاری ... نیز برگزار میگردد.

گفتنی است نخستین جشنواره خرما نیز صبح روز پنج شنبه در محل اجتماعات سالن اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه از سه شنبه 22 تا پنج شنبه 24 آبان ماه از ساعت 16 لغایت 22  آماده بازدید علاقمندان میباشد.

 


 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.