سه شنبه 25 تير 1398نشست هیئت تجاری استان بوشهر با سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان

 

در پی اعزام هیئت تجاری به کشور صربستان ، طی نشستی، این هیئت با سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان ملاقات نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر،در پی اعزام هیئت تجاری استان بوشهر به کشور صربستان، این هیئت نشستی با سفیر جمهوری اسلامی ایران داشتند.که طی این نشست حسین ملاعبدالهی حجم مبادلات کنونی  ایران و صربستان را 22میلیون دلار اعلام کرد و گفت: در راستای تجدید مناسبات و ارتباطات 2سویه در گام اول تسهیل رفت و آمد شهروندان دو کشور در دستور کار قرار گرفت و در همین راستا پرواز مستقیم تهران بلگراد و بالعکس راه اندازی شد.

وی گفت: صربستان تنها کشور اروپایی است که اقدام به لغو روادید برای شهروندان ایرانی نمود و از 8 ماه پیش تا کنون بیش از 11هزار نفر از گردشگران ایرانی به صربستان سفر کرده اند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان با بیان اینکه اکنون بهترین زمان جهت سرمایه گذاری در کشور صربستان است گفت: کشت فراسرزمینی از جمله زمینه های خوب برای سرمایه گذاری در این کشور میباشد.

اسماعیل موسوی، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر هم  در این  دیدار با اشاره به قابلیت ها و توانمندیهای اقتصادی و جغرافیایی استان بوشهر خواستار سفر وزرا و مسئولان صربستان و همچنین سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور به استان بوشهر شد.

مدیران کل دامپزشکی و جهاد کشاورزی هم در خصوص راهکارهای تعمیق همکاریهای مشترک نکاتی بیان کردند.تجار و سرمایه گذاران استان هم جهت حضور در بازارهای این کشور و سرمایه  گذاریهای مشترک ابراز علاقمندی نمودند.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.