سه شنبه 25 تير 1398نشست هیئت تجاری استان بوشهر با رئیس اتاق بازرگانی ایران و صربستان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر،در اولین روز از اعزام هیئت تجاری به کشور صربستان جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری، این هیئت با رئیس اتاق بازرگانی ایران و صربستان نشستی داشت.

براساس این گزارش، رئیس اتاق بازرگانی ایران و صربستان و مدیر مرکز تجاری ایران در بالکان در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای تسهیل تجارت و فعالیت های اقتصادی ایرانیان در این کشور ارائه کرد و گفت: با هماهنگی یکی از بانک های صربستان، هم اکنون امکان افتتاح حساب در یکی از بانک ها برای ایرانیان فراهم شده است.

آقای حسینی با اشاره به توانمندیهای بالقوه اقتصادی کشور صربستان به ویژه در حوزه کشاورزی و صنایع،ابراز امیدواری کرد سرمایه گذاران استان بوشهر گام های موثری جهت مشارکت در طرحهای اقتصادی صربستان بردارند.

آقای ابراهیمی مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین الملل استان بوشهر هم در این نشست با اشاره به اینکه هئت مذکور متشکل از تجار و سرمایه گذاران در حوزه های کشاورزی، آبزی پروری، معادن و صنایع، بسته بندی و تکمیلی استسرمایه گذاری در حوزه کشت فراسرزمینی از مهمترین زمینه های همکاری مشترک 2 کشور میباشد.

      

       

       

      


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.