سه شنبه 31 ارديبهشت 1398اولین هیئت تجاری بازاریابی به کشور صربستان اعزام شدند.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ،هیئتی تجاری بازاریابی برای بازدید از بزرگترین رویداد نمایشگاهی در زمینه کشاورزی و دامپروری  صبح امروز به کشورصربستان اعزام گردید.

بر اساس این گزارش به نقل از ابراهیمی مدیرعامل این شرکت، بزرگترین و در نوع خود مهمترین رویداد نمایشگاهی در زمینه کشاورزی از تاریخ 25الی 31اردیبهشت ماه در شهر نویساد برگزار خواهد شد. که هیئتی متشکل از تجار و فعالان این حوزه برای آشنایی با آخرین متدهای روز دنیا در این زمینه و همچنین آشنایی با متخصصین و جهت بازاریابی محصولات خود به این کشور اعزام گردید.

وی ادامه داد: این رویداد با سابقه 85 سال برگزاری مستمر ،یک رویداد 7 روزه است که بزرگترین گردهمایی در نوع خود میباشد و با هدف ترویج همکاریهای بین المللی و ترویج کسب و کار در شهر نویساد برگزار میگردد.

وی، ماشین آلات، تجهیزات و قطعات کشاورزی ،غذا و نوشیدنی ،ماشین آلات و تجهیزات پردازش صنایع غذایی ،پرورش گاو ، پردازش نهایی و ذخیره سازی در تولید، بسته بندی ، منابع انرژی قابل تجدید و نمایشگاه دام و طیور را بخش هایی از نمایشگاه خواند که در فضایی به متراژ 60هزار مترمربع به نمایش در خواهند آمد.

 

وی از جمله برنامه های این سفر راعلاوه بربازدید از نمایشگاه، ملاقات و جلسات B2B با فعالان این عرصه ، ملاقات با مسئولین سفارت ایران در صربستان ومرکز تجاری ایران در بالکان عنوان نمود.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.