سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
اولین نمایشگاه کالای ایرانی با هدف معرفی محصولات تولیدی استان بوشهر برگزار میگردد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، اولین نمایشگاه اختصاصی کالای ایرانی با هماهنگی و مدیریت استانداری بوشهر و سایر سازمانها و نهادها، با هدف معرفی محصولات تولیدی استان بوشهر در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار میگردد.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیرعامل شرکت گفت: با توجه به نامگذاری سال 97 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال  حمایت از کالای ایرانی،و تاکید استاندار بوشهر در ارائه تولیدات و توانمندیهای داخلی استان بوشهر، برگزاری این نمایشگاه را  دردستور کار خود قرار دادیم تا ازا این طریق کلیه محصولات تولیدی داخل بالاخص تولیدات استان بوشهر در زمینه های مختلف را به منصه نمایش گذاریم و فرصتی فراهم سازیم تا بازدیدکنندگان محترم با تولیدات داخلی بیشتر آشنا گشته و زمینه برای افزایش بازار فروش کالای ایرانی فراهم گردد.

ابراهیمی افزود:معرفی و شناسایی تولیدات و خدمات قابل عرضه محصولات استان به بازارهای داخلی و خارجی،امکان عرضه محصولات به بازدیدکنندگان در نمایشگاه به ویژه شرکت های فعال در مناطق عملیاتی نفت،گاز و پتروشیمی استان از اهم اهداف برگزاری این نمایشگاه ست.

وی افزود: با توجه به ضرورت و اهمیت تبلیغ و معرفی محصولات تولیدی استان بوشهر، مقرر گردید این نمایشگاه از4 الی 8 تیرماه سال جاری به مدت 4روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار گردد.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.