سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


اعزام هیئت تجاری-بازاریابی به بزرگترین رویداد نمایشگاهی کشاورزی در صربستان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ،هیئتی تجاری بازاریابی برای بازدید از بزرگترین رویداد نمایشگاهی در زمینه کشاورزی و دامپروری  در اردیبهشت ماه سال 97اعزام می گردد.

بر اساس این گزارش به نقل از ابراهیمی، بزرگترین و در نوع خود مهمترین رویداد نمایشگاهی در زمینه کشاورزی از تاریخ 25الی 31اردیبهشت ماه در شهر نویساد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این رویداد با سابقه 85 سال برگزاری مستمر ،یک رویداد 7 روزه است که بزرگترین گردهمایی در نوع خود میباشد و با هدف ترویج همکاریهای بین المللی و ترویج کسب و کار در شهر نویساد برگزار میگردد.

وی، ماشین آلات، تجهیزات و قطعات کشاورزی ،غذا و نوشیدنی ،ماشین آلات و تجهیزات پردازش صنایع غذایی ،پرورش گاو ، پردازش نهایی و ذخیره سازی در تولید، بسته بندی ، منابع انرژی قابل تجدید و نمایشگاه دام و طیور را بخش هایی از نمایشگاه خواند که در فضایی به متراژ 60هزار مترمربع به نمایش در خواهند آمد.

لذا با توجه به اهمیت این نمایشگاه،و اهمیت ایجاد ارتباطات تجاری با کشورهای حوزه بالکان و ظرفیت های موجود آن کشور، این شرکت در نظر دارد که هیئتی متشکل از تجار و فعالان اقتصادی را برای بازدید از نمایشگاه و ملاقات با تجار و استفاده از تجارب همتایان خود در تاریخ 25 الی 29اردیبهشت ماه97  به کشور صربستان اعزام نماید.

 
 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.