شنبه 4 خرداد 1398


حضور صنعتگران و معدن کاران برتر استان در:

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، با بیان اینکه نمایشگاه چهارم صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در فضایی به گستره 2000مترمربع و با حضور نزدیک به چهل شرکت و گروه فعال در زمینه صنایع و معادن استان برگزار می شود،گفت: تبادل اطلاعات، تعمیق ارتباط میان بخش های صنعت و دانشگاه، معرفی هر چه بیشتر محصولات تولیدی استان به بازارهای هدف کشور و منطقه و زمینه سازی جهت ارائه تولیدات صنعتگران بومی در بازارهای جهانی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

آقای مهرداد ابراهیمی با اشاره به عزم جدی دولت  تدبیر و امید برای ارتباط و تعامل هرچه بیشتر تولیدکنندگان داخلی با همتایان خود در نقاط مختلف دنیا و همچنین استقرار مجموعه های عظیم صنعتی و معدنی در استان بوشهر گفت: در نمایشگاه امسال دستاوردهای مراکز علمی پژوهشی استان درمسیر پیوند صنعت و دانشگاه هم به نمایش در خواهد آمد. وی با اشاره به قابلیت های کم نظیر استان بوشهر در حوزه تجارت و صنعت و وجود محموعه ای کم نظیر از معادن کانی های فلزی و غیر فلزی ر این استان اظهار امیدواری کرد نمایشگاه یادشده بتواند زمینه ساز ارتقا شاخص های رشد و توسعه یافتگی صنعتی و معدنی در استان بوشهر باشد.

گفتنی است چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر از تاریخ 17 الی 19 خرداد ماه جاری هر روز از ساعت 17 تا 22 آماده بازدید علاقمندان است.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.