سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


"مقام سوم کشوری نخستین جشنواره ملی پوستر از آن نمایشگاه بین المللی بوشهر شد"

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین ­الملل شرکت نمایشگاه ­های بین ­المللی استان بوشهر، به نقل از "پایگاه خبری گسترش"، نخستین جشنواره ملی پوسترهای صنعت نمایشگاهی با مشارکت 74 نمایشگاه بین المللی در بخش مسابقات از 2 تا 5 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا ایران برگزار شد.

به نقل از این گزارش، دکتر اسفهبدی، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: این رویداد بسیار ارزنده و با نشاط است و یک قدم بزرگ، ارزشمند و پربار برای تعالی همه اعضای خانواده صنعت نمایشگاهی و فعالان اقتصادی که فعالیت های خود را در غالب نمایشگاه ها گسترش می دهند، می باشد.

اسفهبدی، رییس منطقه‌ای یوفی در خاورمیانه و آفریقا تصریح کرد: مهم‌ترین نکته‌ای که جذابیت این جشنواره را بیشتر کرده آن است که دو پوستر برگزیده از استان‌ بوشهر هستند و این نکته جای خوشحالی بسیاری دارد. اسفهبدی، رییس منطقه‌ای یوفی در خاورمیانه و آفریقا تصریح کرد: مهم‌ترین نکته‌ای که جذابیت این جشنواره را بیشتر کرده آن است که دو پوستر برگزیده از استان‌ بوشهر هستند و این نکته جای خوشحالی بسیاری دارد. این موضوع نشان می‌دهد ما طراحان برجسته بسیاری در شهرستان داریم، اما فرصت برای حضور آنان در چنین رویدادهایی کم است. علاوه بر این نگاهی به پوسترهای منتخب داوران نشان می‌دهد استان‌های بوشهر و خوزستان بیشتر از سایرین توانسته‌اند در این شاخه خود را نشان دهند.

بر اساس این گزارش، در مراسم اختتامیه این رویداد که با حضور:دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی  نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و رییس منطقه‌ای یوفی در خاورمیانه و آفریقا، محمدرضا مودودی، قائم مقام سازمان توسعه تجارت، عباس قبادی، معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، ، علی ابراهیم زاده، رییس انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه‌های ایران، منوچهر جعفری زاده، رییس انجمن غرفه سازان نمایشگاه های ایران برگزار شد، مقام اول توسط شرکت نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران، مقام دوم توسط شرکت آرتانمانگر اردبیل و مقام سوم این رویداد به پوستر نمایشگاه خدمات شهری (شهر آفتاب) بوشهر تعلق گرفت و پوستر هفتمین نمایشگاه الکامپ استانی به 18 اثر برتر این رویداد راه یافت.

شایان ذکر است درپایان این مراسم به برگزیدگان اولین جشنواره ملی پوسترهای نمایشگاهی جوایزی اهدا گردید.

 

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.