سه شنبه 31 ارديبهشت 1398نمایشگاه تخصصی پیوندهای آسمانی و جهیزیه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر برگزار می گردد


به گزارش روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر، نمایشگاه تخصصی پیوندهای آسمانی و جهیزیه از سه شنبه 24 بهمن ماه به مدت5 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر آغاز می گردد.

در این نمایشگاه که انواع ملزومات جهیزیه از قبیل مبلمان، کالا و سرویس خواب، لوستر، فرش و تابلو فرش، ظروف آشپزخانه در فضایی به مساحت 7000 مترمربع در قالب 90 غرفه ارائه می شود، از 24 لغایت 28 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

ازدواج از جمله سنت های پسندیده در اسلام می باشد که همواره به  اهمیت آسان نمودن شرایط ازدواج تاکید می گردد. لذا با برگزاری نمایشگاه تخصصی پیوندهای آسمانی و جهیزیه، با حمایت از کالای ایرانی، و ارائه تولیدات با کیفیت داخلی علاوه بر معرفی بهترین های ایرانی، زمینه برای کاهش هزینه تهیه لوازم منزل برای زوج های جوان نیز فراهم خواهد شد. لذا از کلیه علاقمندان دعوت می شود برای بازدید از نمایشگاه به محل دائمی نمایشگاه ها مراجعه فرمایند.

گفتنی است ساعات بازدید از این نمایشگاه از 17 لغایت 22می باشد.

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.