سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


پایتخت انرژِی ایران میزبان نمایشگاه بزرگ نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی


در نشستی که به منظور برنامه ریزی و در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی (انرژی) در دفتر مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور مدیرعامل این سازمان و مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان برگزار شد، بر برگزاری با شکوه این نمایشگاه تاکید شد.

آقای یوسفی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، در این نشست با اشاره به اینکه این منطقه میزبان زنجیره ای کامل از صنایع فعال در زمینه برداشت، فرآورش، پالایش و صادرات محصولات گازی است، گفت: قابلیت ها و توانمندی های عسلویه می تواند زمینه ساز حضور برترین شرکت های فعال در زمینه صنایع بالادستی و پایین دستی گاز در نمایشگاه تخصصی که در این منطقه برگزار می شود، باشد.

آقای ابراهیمی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان هم در این نشست با اشاره به برگزاری موفق شش دوره نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در استان بوشهر،گفت: با توجه به استقبال صنایع بزرگ انرژی بر همچون پالایشگاههای عظیم گازی و پتروشیمی و پایانه های صادراتی، نمایشگاه تخصصی نفت و گاز عسلویه می تواند به نمایشگاهی مرجع در سطح ملی و بین المللی مبدل شود.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.