سه شنبه 31 ارديبهشت 1398"دومین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و صنایع وابسته از 10 بهمن ماه آغاز به کار می نماید"به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر، دومین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و صنایع وابسته از 10 بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر آغاز به کار می نماید.

به نقل از این گزارش، دومین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و صنایع وابسته بوشهر، با حضور برترین خودروسازان و واردکنندگان کشور از جمله: سایپا، ایران خودرو، کرمان موتور، رامک خودرو، کارمانیا، ام وی ام و برای اولین بار در بوشهر "لوکس ژن" در فضایی به وسعت 4000 مترمربع در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر برگزار می شود.

در این نمایشگاه، بیش از 20 قطعه ساز برتر همچون: موتور آزما، ثمیم، سهند رادیاتور و تهران رادیاتور به ارائه محصولات خود می پردازند.

شایان ذکر است در حاشیه دومین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو، جشنواره خودروهای کلاسیک نیز برگزار می گردد. محصولات این نمایشگاه با تخفیفات نمایشگاهی از تاریخ 10 الی 13 بهمن ماه در ساعات 17 تا 23 به  علاقمندان عزیز ارائه می شود.

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.