سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
"سومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های دریایی، بندری، شیلات و صنایع وابسته از 27 دی ماه آغاز به کار می نماید"


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر، سومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های دریایی، بندری، شیلات و صنایع وابسته در تاریخ 27 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر آغاز به کار می نماید.

بر اساس این گزارش، ابراهیمی مدیرعامل این شرکت گفت: سومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های دریایی، بندری، شیلات و صنایع وابسته با حضور نزدیک به 50 شرکت فعال در زمینه های دریایی، بندری و شیلات از سراسر کشور در روز چهارشنبه 27 دی ماه سال جاری افتتاح خواهد شد. وی ادامه داد: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 2000 مترمربع برپا شده که به ارائه و معرفی دستاوردهای نوین صنایع دریایی و دریانوردی ایران و به ویژه بوشهر می پردازد.

ابراهیمی در ادامه گفت: در این نمایشگاه انواع قطعه های ایمنی شناوری، لوازم یدکی دریایی و ابزار و دستگاه های بارگیری و تخلیه کالا به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ 27 لغایت 29 دی ماه سال جاری از ساعت 16 الی 21 شب پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.