سه شنبه 31 ارديبهشت 1398برای دومین سال پیاپی:

اعزام فعالان صنعت آبزیان به بزرگترین رویداد نمایشگاهی غذاهای دریایی بلژیک

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ،این شرکت در نظر دارد هیئتی تجاری بازاریابی را برای دومین سال پیاپی به منظور بازدید از بزرگترین رویداد نمایشگاهی جهان در زمینه غذاهای دریایی  در اردیبهشت ماه سال 97به این کشور اعزام نماید.

بر اساس این گزارش به نقل از ابراهیمی، بزرگترین رویداد نمایشگاهی در زمینه غذاهای دریایی از تاریخ 4الی 6اردیبهشت ماه در شهر بروکسل برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به بازخورد مناسبی که از اعزام هیئت در سال 96 داشتیم در نظر داریم ، هیئتی متشکل از تجار، بازرگانان،تولیدکنندگان و فعالان این عرصه را برای دومین بار به این کشور اعزام نماییم. وی افزود: این رویداد با سابقه 25 سال برگزاری مستمر در کشوربلژیک بزرگترین گردهمایی در نوع خود میباشد که تولیدکنندگان،توزیع کنندگان، خریداران و کارشناسان مواد غذایی دریایی را از 144 کشور دنیا با حضور بیش از 1700 غرفه  دار دور هم جمع می نماید.

لذا با توجه به اهمیت این نمایشگاه، حضور تجار و فعالان اقتصادی ایرانی در این رویداد و ملاقات با تجار و استفاده از تجارب همتایان خود تاثیر شگرفی در پیشبرد اهداف و ارتقای دانش این صنعت خواهد بود.

ابراهیمی اعلام کرد : کلیه متقاضیان حضور در این نمایشگاه می توانند تا 15بهمن ماه برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی نمایند.

 

 

                            

 

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.