سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


حمایت مالی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر از واحدهای تولیدی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی


به گزارش "شركت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر" به نقل از روابط عمومی شرکت شهرك ‌هاي صنعتي بوشهر مهندس مهدي صفوي گفت : شرکت شهرک ‌های صنعتی استان بوشهر از صنایع کوچک این استان که قصد حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی دارند حداکثر تا سقف 50 درصد هزینه ‌های اجاره غرفه یا حضور در نمایشگاه حمایت می‌کند که این میزان برای نمایشگاه‌ های خارجی تا سقف 50 میلیون ریال و برای نمایشگاه ‌های داخلی تا سقف 10 میلیون ریال است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی بوشهر تصریح کرد: حمایت مالی این شرکت از واحدهای صنعتی برای حضور در نمایشگاه‌ ها در راستای ارتقا سطح کیفیت محصولات و توسعه تولیدات داخلی در شهرک ‌ها و نواحی صنعتی، معرفی توانمندی ‌ها و محصولات در سطح گسترده و بین المللی، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنان است.

صفوی در ادامه اعلام کرد که در 9 ماهه سال جاري  20 واحد تولیدی در 6 نمایشگاه خارجی در کشورهای بلژيك، روسیه، چين، قطر و عمان و30 واحد تولیدی در 3 نمایشگاه داخل کشور حضور داشته اند.

وی با اشاره به حضور واحدهای صنعتی بوشهر در 3 نمایشگاه داخلي افزود: واحدهای صنعتی استان بوشهر امسال در نمايشگاه هايي با موضوعات صنعت برق و ساختمان، تجهيزات آزمايشگاهي و داروئي و صنايع غذائي شرکت کردند و انجام مذاکرات تجاری و انعقاد قراردادهای متعدد داخلی و خارجی از نتایج حضور در این نمایشگاه‌ ها بوده است.

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.