سه شنبه 31 ارديبهشت 1398"دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته از 5 دی ماه آغاز به کار می نماید"به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر، دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و تجهیزات وابسته از 5 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر آغاز به کار خواهد نمود.

 

بر اساس این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر گفت: ساختمان سازی در سراسر دنیا یک صنعت پیشرو و موتور محرک اقتصادی بوده و به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردها در نمایشگاه به رشد سریع این صنعت کمک شایانی می نماید. در این نمایشگاه که با حضور بیش از 70 غرفه دار در فضایی به مساحت 4000 متر مربع  از سراسر کشور برگزار می شود آخرین دستاوردهای ساختمانی، مصالح و تجهیزات ساختمانی عرضه می گردد.

وی افزود: این نمایشگاه با  هدف ارائه آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان، ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و حمایت از تولیدکنندگان بصورت تخصصی فقط به عرضه تجهیزات مرتبط با ساختمان اختصاص یافته، و تولید کنندگان و صاحبان این صنعت در حوزه ساختمان، محصولات خود را به نمايش خواهند گذاشت.

ابراهیمی در ادامه گفت: در این نمایشگاه با برگزاری دو کارگاه آموزشی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با عناوین "اهمیت و کاربرد سقف کوبیاکس در ساختمان" و "ارتینگ"، به دانشجویان و دیگر مخاطبان این صنعت امکان مشاهده عملی کاربرد دانش در صنعت فراهم شده و امید است اینگونه کارگاه ­ها مفید بوده و ادامه دار باشد.

شایان ذکر است این نمایشگاه به مدت چهار روز از تاریخ 5 الی 8 دی ماه سال جاری از ساعت 17 الی 22 شب پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.                                 

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.