سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


نخستین نمایشگاه مواد غذایی در بوشهر برگزار میگردد

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، به نقل از مدیرعامل این شرکت، نخستین دوره نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و صنایع وابسته در بوشهر با هدف ارائه توانمندی ها و ظرفیت های صنایع غذایی استان و کشور از روز سه شنبه 22 اردیبهشت ماه آغاز به کار خواهد نمود.

مهرداد ابراهیمی با اشاره به توانمندی های بالقوه استان بوشهر در صنایع مختلف تولید، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی اظهار داشت: وجود منابع عظیم آبزیان و نخلستان های انبوه، بوشهر را ازجمله غنی ترین استان های کشور در این عرصه قرار داده است. وی افزود: از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه، معرفی ظرفیت های ارزشمند استان در حوزه صنایع غذایی به ویژه معرفی گونه های ارزشمند محصول غالب کشاورزی استان( خرما) ظرفیت سازی برای استفاده هر چه بیشتر شرکت ها و واحدهای تولیدی از صنایع غذایی تولید شده در استان و فرهنگ سازی در راستای تشویق مردم به استفاده از غذای سالم می باشد. وی گفت: با توجه به شعار امسال سازمان جهانی بهداشت( سلامت مواد غذایی از مزرعه تا بشقاب) در این نمایشگاه هم غرفه هایی برای آگاه سازی شهروندان از چگونگی تغذیه سالم در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر در ادامه افزود: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه جشنواره غذاهای محلی هم با هدف ترویج فرهنگ استفاده از غذای سالم و پرهیز از استفاده بیش از حد از غذاهای آماده و فست فود برگزار می شود.

این نمایشگاه از روز سه شنبه 22 اردیبهشت ماه به مدت 4 روز از ساعت 17 الی 22 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان دایر می باشد.

 
 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.