شنبه 4 خرداد 1398"نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر از 29 آبان ماه آغاز به کار می نماید"


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر، نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر از 29 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر آغاز به کار خواهد نمود.

 

بر اساس این گزارش در این نمایشگاه که با حضور بیش از 140 غرفه دار در فضایی به مساحت 9000 متر مربع  از سراسر کشور برگزار میشود مبلمان منزل ، لوستر و وسایل مرتبط با دکوراسیون داخلی منزل عرضه میگردد.

این نمایشگاه با  هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و معرفی فرهنگ و محصول ایرانی و حمایت از طراحان و صنعتگران  ایرانی بصورت تخصصی فقط به عرضه مبلمان و لوستر، اختصاص یافته، و تولید کنندگان و صاحبان صنایع در حوزه های  مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی و صنایع چوب محصولات خود را به نمايش خواهند گذاشت . ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی شهروندان و خریداران در زمینه کیفیت خوب و زمان مناسب جهت تحویل سفارش توسط فروشندگان  و دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه از دیگر اهداف برگزاری این رویداد میباشد.

این نمایشگاه از تاریخ 29آبان ماه آغاز و تا 3 آذرماه سال جاری از ساعت 16 الی 22 شب پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود .

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.