سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس: برگزاری نمایشگاه الکامپ تاثیر بسزایی در ایجاد اشتغال خواهد داشت.


به گزارش روابط عمومی و امور بین ­الملل نمایشگاه ­های بین ­المللی استان بوشهر، دکتر گرگین پور، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس، از تاثیر نمایشگاه الکامپ در ایجاد اشتغال خبر داد.

بر اساس این گزارش، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: نظر به پیشرو و نوآور بودن صنعت الکترونیک، کامپیوتر و اهمیت تجارت الکترونیک در تبادلات اقتصادی درون کشوری و حوزه تجارت بین الملل و وجود جذابیت مالی و سودآوری این حوزه، برگزاری رویدادهای تخصصی از جمله برگزای نمایشگاه الکامپ با رویکردی نوآورانه و حضور شرکت های خصوصی تاثیرگذار این صنعت در نمایشگاه و با تکیه بر پتانسیل های استان بوشهر در تجارت و زیرساخت های فناوری و وجود نیروی انسانی تحصیل کرده باعث رونق این صنعت و ایجاد اشتغال خواهد گردید.

گرگین پور اعلام کرد: با توجه به وجود تعداد چشمگیر فارغ التحصیلان دانشگاهی و دانشجویان در حال تحصیل رشته های مرتبط با حوزه الکامپ در دانشگاه های استان ، برگزاری نمایشگاه الکامپ می تواند در سطح آشنایی و رویکرد این دسته از افراد نسبت به شغل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاثیر بسزایی داشته و همچنین به ایجاد شرکت های تخصصی نوپا ولی با ایده های جدید بینجامد .

وی  در ادامه گفت: تاثیر دیگری که برگزاری این رویداد می تواند در ایجاد آن سهم بزرگی داشته باشد ایجاد شبکه های همکاری در شرکت های بزرگ تخصصی کشور با شرکت های فعال در استان میباشد که در نهایت این امر موجب ایجاد اشتغال خواهد بود.

گرگین پور در ادامه از حمایت  مجموعه پارک علم و فناوری خلیج فارس در برگزاری رویدادهای تخصصی در همه حوزه ها از جمله فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت و افزود از برگزاری هر چه بهتر آن استقبال می نماییم. وی همچنین گفت: درنظر گرفتن کارگاه های آموزشی برای این نمایشگاه، بار تخصصی آن را بیشتر می نماید.

گفتنی است هفتمین نمایشگاه الکامپ بوشهر، 3 الی 6  بهمن  امسال در محل دائمی نمایشگاه­های بین­المللی استان بوشهر برگزار خواهد شد.


                                                


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.