شنبه 4 خرداد 1398


رییس اتحادیه نمایشگاه ­داران اتومبیل بندر بوشهر :

نمایشگاه تخصصی خودرو زمینه ساز آشنایی عموم مردم با محصولات با کیفیت و در خور شان جامعه ایرانی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین ­الملل نمایشگاه­ های بین­ المللی استان بوشهر، عبدالرزاق ریشهری­ زاده، طی نامه­ ای حمایت خود را از دومین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو بوشهر اعلام نمود.

بر اساس این گزارش، رییس اتحادیه اتومبیل ­داران بندر بوشهر با ابراز خرسندی از برگزاری اولین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته بندر بوشهر در سال گذشته، این نمایشگاه را حرکتی شایسته و مناسب برای معرفی محصولات جدید، تولید و مونتاژ شرکت ­های خودروساز دانست که استقبال مردمی از اولین دوره برگزاری این نمایشگاه، خود شاهدی بر اهمیت برگزاری چنین نمایشگاهی می­ باشد.

ریشهری­ زاده ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری و حمایت خود از دومین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو، گفت: امیدواریم با اتکا به تجارب بدست آمده از قبل، دومین دوره نمایشگاه را، گسترده­ تر و موفق ­تر برگزار نماییم و با دعوت از شرکت ­های داخلی و خارجی، زمینه­ ساز آشنایی عموم مردم با کالاها و محصولات با کیفیت و در خور شأن جامعه ایرانی با ایمنی بالا و کم مصرف و آلایندگی کمتر باشیم.

وی در آخر فرامنطقه­ ای بودن نمایشگاه و ایجاد فرصت مناسب جهت حضور نمایشگاه­ داران را برای ارائه توانمندی های خود در این نمایشگاه را متذکر شد.

گفتنی است دومین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و صنایع وابسته، 10 الی 13 بهمن در محل دائمی نمایشگاه ­های بین­ المللی استان بوشهر برگزار خواهد شد.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.