شنبه 4 خرداد 1398آمادگی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برای برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در قطر

 

مدیرعامل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر از آمادگی برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی در کشور قطر خبر داد.

مهرداد ابراهیمی گفت: برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه به منظور معرفی توانمندیهای اقتصادی و صنعتی این کشور و افزایش فرصت های صادراتی میباشد.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی افزود: نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر تا کنون با شرکت در نمایشگاههای مختلف در قالب پاویون جمهوری اسلامی  ایران در کشورهایی همچون ترکیهِ، مالزی، بحرین و قطر و اعزام هیئت های تجاری به کشورهای مختلف درراستای افزایش مراودات تجاری بین المللی اقدام نموده است و  اکنون با عنایت به اشتراکات دیرینه استان بوشهر در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و نزدیکی بنادر این استان  به کشور قطر، در راستای سیاست های کلی صادراتی ، آماده است  به برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در این کشور اقدام نماید.

ابراهیمی گفت: با توجه به عزم دولت برای افزایش ارتباط با همسایگان جنوبی و گشایش فصل نوینی در ارتباطات تجاری و اقتصادی با کشور قطر ، برگزاری چنین نمایشگاهی برای معرفی توانمندیهای  اقتصادی و صنعتی و افزایش مراودات تجاری و صادرات انواع محصولات و تولیدات ایرانی به کشور قطر، قطعا گامی موثر خواهد بود.

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.