سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان:
فرصت مناسبی برای توسعه فعالیتهای تجاری در مسقط فراهم است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر،هیئتی متشکل از تجار و متخصصین ساختمانی برای بازدید از نمایشگاه بین المللی ساختمان و معادن به کشور عمان اعزام شد.
به نقل از این گزارش مهرداد ابراهیمی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر عنوان کرد: نمایشگاه ساختمان عمان با سابقه ۱۵سال برگزاری مستمر در کشور عمان بزرگترین گردهمایی در نوع خود میباشدکه در ان جدیدترین تجهیزات و فن اوریهای ساختمانی به نمایش گذاشته میشود.
ابراهیمی افزود: این هیئت در اولین روز از سفر خود به ملاقات سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان رفت که این ملاقات با استقبال سفیر محترم قررگرفت. و سفیر کشورمان از فرصت های مناسب برای توسعه فعالیتهای تجاری در مسقط خبر داد.
ابراهیمی دیگر برنامه های این هیئت تجاری را بازدید از نمایشگاه ساختمان،دیدار با نائب ریئس  اتاق بازرگانی مسقط، دیدار با مدیران منطقه آزاد دقم و بازدید از کارخانه مصالح ساختمانی عنوان کرد و در ادامه گفت: با توجه به اینکه تعداد پروژه های عمرانی در کشور عمان بیشمار است این کشور یکی از بهترین مسیرها برای مشارکت در طرح های بین المللی میباشد.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.