شنبه 4 خرداد 1398نامه وزیر صنعت و معدن به وزیر کشور:

از برگزاری نمایشگاه در سایت های غیرمجاز جلوگیری شود

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت و معدن کشور طی نامه ای به وزیر کشور خواستار ممانعت از برگزاری هرگونه نمایشگاه غیر مجاز گردید.

نعمت زاده در این نامه عنوان کرد: از آنجا که وزارت صنعت و معدن و تجارت متولی برنامه ریزی،سیاست گذاری و صدور مجوز برگزاری نمایشگاههای تخصصی و بین المللی در داخل و خارج از کشور میباشد، با توجه به گزارشهای متعدد از سازمانهای صنعت و معدن و تجارت استانها، یکی از بزرگترین چالش ها در این بخش عدم تمکین برخی نهادها و شرکت های غیر مرتبط در امر برگزاری نمایشگاه دانست و از اینرو خواستار عدم برگزاری هر گونه نمایشگاه غیرمجاز شد.

وزیر صنعت و معدن کشور در دادمه نامه ابراز کرد: برگزاری نمایشگاه در مکان های غیرمتعارف و فاقد استاندارد لازم علاوه بر مغایر بودن با ضوابط، بدلیل عدم بهره مندی این  اماکن از امکانات و تجهیزات زیرساختی ضروری ازجمله امکانات اطفا حریق،بهداری، خدمات غذایی و بهداشتی موجب میگردد تا در صورت بروز هرگونه حادثه توان مقابله با آنها سلب گردد.

براین اساس نعمت زاده از وزیر کشور خواست از فعالیت شرکت ها و نهادهای غیر تخصصی و برگزاری نمایشگاه در خارج از سایت های نمایشگاهی رسمی و مصوب استانها جلوگیری شود.

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.