شنبه 4 خرداد 1398
آغاز ثبتنام نمایشگاه سالانه  فروش بهاره

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر نمایشگاه سالانه فروش بهاره از14 اسفند ماه به مدت 12 روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، مقارن با شروع سال جدید، نمایشگاه سالانه فروش بهاره  به منظور رفاه حال شهروندان با عرضه لوازم ضروری و مورد نیاز از قبیل پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار و مواد غذایی به مدت 12 روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی برگزار خواهد شد.

مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت با بیان اینکه این نمایشگاه با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف بوشهر برپا می شود،گفت : این نمایشگاه با هدف ایجاد تعادل در بازار عرضه کالاهای مصرفی مورد نیاز در آستانه سال جدید و دسترسی آسان و یکجای شهروندان به همه کالاهای مورد نیاز برگزارمیشود که فروشندگان در این نمایشگاه با هدف تنظیم بازار کالاهای خود را با قیمت های مناسب  عرضه می کنند.

براین اساس ثبتنام متقاضیان حضور در این نمایشگاه آغاز شده و تا 4اسفند ماه ادامه خواهد داشت. لذا متقاضیان محترم برای دریافت آخرین اطلاعات میتوانند با شماره های 33453368 و 09177737884 تماس برقرار نمایند.

گفتنی است نمایشگاه فروش بهاره تا  روز 25اسفندماه  ماه از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان عزیز خواهد بود.

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.